Are you looking for a well-reviewed ubytování for your holiday in Kapverdy? Below you can find all ubytování in Kapverdy.

Find the best deals

Most visitors found the best deal for Kapverdy with:
Mapa se nahrává
Legenda
Výborný
Dobrý
Průměrný
Špatný
Neznámý
Hotel
Prázdninový dům
Zábavní park
Kemp
Seřadit dle
Zoover doporučuje
Hodnocení
Recenze
Vzdálenost do centra

135 Ubytování Kapverdy

Vyhledávání v rámci výsledků:
Chceš vědět, kde přesně leží ubytování ve státě Kapverdy? Koukni se na mapku Kapverdy níže. Lze zde zobrazit maximálně 40 ubytování.
Chceš vědět, kde přesně leží ubytování ve státě Kapverdy? Koukni se na mapku Kapverdy níže. Lze zde zobrazit maximálně 40 ubytování. Na stránkách Zoover tak najdete hodnocení 21 Apartmány, 83 Hotely, 2 Prázdninové domy, 6 Oddělené hotely, 8 Bed&Breakfast, 2 Bungalovy, 2 Chatky, 8 Pensions a 3 Vily v Kapverdy. Na stránkách Zoover si můžete prohlédnout 123 fotky z dovolené z Kapverdy. Mimo to můžete na stránkách Zoover vidět 1 video z Kapverdy. Sal je nejoblíbenější oblastí pro dovolenou v Kapverdy. Pro zobrazení ostatních oblastí klikněte na mapku nebo na některou z destinací v níže uvedeném seznamu. Nejčastěji hodnocené destinace z Kapverdy jsou Santa Maria, Sal Rei, Mindelo a Ponta do Sol. Více destinací naleznete, když kliknete na záložku ‘destinace’. Oblíbené celodenní výlety v Kapverdy jsou Boavista Social Club, Salinas (Salt Crater) a Restaurant Elcibar.