Datum příjezdu
Datum odjezdu
Od € 0
Nejnižší nalezená cena v posledních 48 hodinách.
Vyhledáváme nejlevnější nabídky hotelů těch nejlepších kanceláří!
Alkyon Beach***
24 Recenzí
Recenze Hotel Alkyon Beach***
Agios Giorgios North, GR-490 83, San George

Hotel Alkyon Beach má skóre 7,0 z 10, na základě 24 recenzí
Chceš předejít zklamání z dovolené v Hotel Alkyon Beach***? Pak se podívej na recenze Hotel Alkyon Beach*** v San George, které napsali cestovatelé. Vedle toho můžes najít 10 fotky z dovolené ohledně Hotel Alkyon Beach*** na stránkách Zooveru. Potřebujete se zorientovat? Porovnejte ubytovací zařízení v Řecko. Prohlédněte si všechny možnosti noclehu v Korfu. Porovnejte Hotel Alkyon Beach*** s dalšími ubytovacími zařízeními v San George.
Čekejte, prosím...

6,8
6,9
5,5
10,0
Ukázat skóre a recenze od:
Rodina s mladými dětmi, srpen 2012
"Korfu - htl.Alkyon *** Agios Georgios"Přeložit
Eva a Zdeněk
9,0
10,0

27.01.2013 S dovolenou jsme byli velice spokojeni (2dosp.+ děti 4 a 8let).
Ubyt.nám stačilo, pokoje byly sice malé, ale vždy čisté, každý s balkonem, naprosto dostačující - v ceně pobytu klimat.zdarma, lednice, vlastní soc.zař., TV s ČT24. Cena v poměru s kvalitou výborná. Stravování skvělé, ke snídani několik druhů, večeře výběr ze 3 chodů a skvělé zel.saláty+vždy dezert. Obsluha i majitelé hotelu velice příjemní, perfektní i paní uklízečka, uklízela denně, výměna ručníků 1x za pobyt, ale stačí - dala nám 2 osušky a 2 malé ručníky navíc. Jediné drobné mínus je za lehký zápach z kanalizace v koup.
Pláže v Agios Georgios čisté, voda průzračná, teplá - velký bazén i malé brouzdaliště čisté.. Lehátka+slunečníky u bazénu zdarma, na plážích stály 8 E./den, my si koupili v obchodě slunečník (8 Euro).
Letovisko klidné, doporučujeme i pro rodiny s dětmi a pro seniory.
V letovisku 3 malé obchůdky, 8 taveren, ale stačí. Pokud chcete více, zajeďte si do většího města (např.Kerkyra).

Rodina s mladými dětmi, 2012
"Spokojenost"Přeložit
Jana

04.04.2012 My jsme v tomto hotelu strávili dovolenou již v roce 2006 a byli jsme spokojeni. Vybavení a služby hotelu odpovídají označení ***, nic nám nescházelo a nemůžeme si stěžovat.

Rodina s mladými dětmi, červen 2011
"Hotel je standardní, odpovídající ceně"Přeložit
Jan Nový
9,0
10,0

26.07.2011 V hotelu jsme byli v termínu od 2 do 13. června letošního roku. Buď jsou na ostrově dva hotely shodného jména nebo je vidět, že každý máme jiný názor. Ten nikomu neberu, ale proč hanit kapacitu, která odpovídá cenové relaci i počtu hvězdiček.
Když patřím mezi movité klienty zaplatím si 5* a budu mít samozřejmě odpovídající služby.
Nám se pobyt líbil a můžeme ho klidně doporučit rodinám s dětmi, blízkost moře, báječné pláže. A klidné místo. Kdo potřebuje hlavně diskotéky a přemíru jídla, měl by jet do Egypta, nikdy do Řecka.

Více informací o Hotel Alkyon Beach*** najdi na:

Přátelé, 2011
"Ubytovna ROH, jídlo dobré jako odtučňovací kůra"Přeložit
Svatava Kalíšková
4,0
3,0
1,0

16.06.2011 Varuji každého, kdo si přečte o hvězdičkách, každá CK uvádí jiné a an i hotel není označen-my jej hodnitli jako vybydlenou ubytovnu ROH. Připlaťte si cokoliv, přijdete brzy na to, že jsou to vyhozené peníze a pak: 8EUr za 2 lehátka se slunečníkem na den a není kde se převléci ani osprchovat, o WC nemluvě.
Otočte stránku a hledejte něco jiného.

Odkaz na Zoover z Vašich webových stránek

Klikněte zde pro všechny možnosti nástrojů Zooveru.

Poll

Co si oblékáte na sjezdovky?

Jsi majitelem ubytování?

Zoover nabízí majiteli ubytování několik funkcí navíc.Pro více informací klikni sem