Are you looking for a well-reviewed ubytování for your holiday in Chorvatsko? Below you can find all ubytování in Chorvatsko.

Find the best deals

Most visitors found the best deal for Chorvatsko with:
Mapa se nahrává
Legenda
Výborný
Dobrý
Průměrný
Špatný
Neznámý
Hotel
Prázdninový dům
Zábavní park
Kemp
Seřadit dle
Zoover doporučuje
Hodnocení
Recenze
Vzdálenost do centra

6 545 Ubytování Chorvatsko

Vyhledávání v rámci výsledků:
Chceš vědět, kde přesně leží ubytování ve státě Chorvatsko? Koukni se na mapku Chorvatsko níže. Lze zde zobrazit maximálně 40 ubytování.
Chceš vědět, kde přesně leží ubytování ve státě Chorvatsko? Koukni se na mapku Chorvatsko níže. Lze zde zobrazit maximálně 40 ubytování. Na stránkách Zoover tak najdete hodnocení 4278 Apartmány, 228 Kempy, 1055 Hotely, 555 Prázdninové domy, 20 Zábavní parky, 61 Oddělené hotely, 48 Bed&Breakfast, 16 Hostely, 12 Domy na venkově, 95 Pensions a 177 Vily v Chorvatsko. Na stránkách Zoover si můžete prohlédnout 783 fotky z dovolené z Chorvatsko. Mimo to můžete na stránkách Zoover vidět 7 videa z Chorvatsko. Istrie je nejoblíbenější oblastí pro dovolenou v Chorvatsko. Pro zobrazení ostatních oblastí klikněte na mapku nebo na některou z destinací v níže uvedeném seznamu. Nejčastěji hodnocené destinace z Chorvatsko jsou Porec, Rovinj, Umag a Vrsar. Více destinací naleznete, když kliknete na záložku ‘destinace’. Oblíbené celodenní výlety v Chorvatsko jsou Amfiteátr Paula, Krka National Park a Národní park Plitvická jezera.